Styrelsen

Malungs Kennelklubbs styrelsen år 2024
Välkomna att kontakta oss med idéer, frågor och synpunkter!

Postgiro
PG: 1124894-5 
För betalning från utlandet:
IBAN: SE73 9500 0099 6042 1124 8945
BIC: NDEASESS

Ordförande
Nina Andersson
E-post: nina_a16@hotmail.com
Telefon: 073-040 50 76

Vice ordförande
Maritha Lindstrand
E-post: soldrivans.kennel@telia.com
Telefon: 076-114 14 13

Sekreterare
Anna-Karin Carlsson
E-post: a-k.carlsson@hotmail.com
Telefon: 073-097 68 85

Kassör
Maria Holmgren
E-post: mar.holmgren@gmail.com
Telefon: 070-538 32 95

Ledamot
Gudrun Edvardsson
E-post: pellannagarden@gmail.com
Telefon: 070-695 61 89

Ledamot
Ulla Andersson
E-post: fam3.andersson@gmail.com
Telefon: 070-398 51 78

Ledamot
Rose-Marie Stafås
E-post: r-m.stafas@telia.com
Telefon: 070-595 85 84

1:a suppleant
Karin Eriksson
E-post: hi.karin@spray.se
Telefon: 070-607 08 19

2:a suppleant
Kristina Lundberg
E-post: lundberg.m.kristina@gmail.com
Telefon: 073-0970284

 

Valberedning
Veronica Laitinen (sammankallande)
E-post: veronica.laitinen@icloud.com
Telefon: 070-354 91 22

Yvonne Hedgren Cervin
E-post: yvonne_hedgren@hotmail.com
Telefon: 070-606 38 98

 
Webb-ansvarig
Ulla Andersson
E-post: fam3.andersson@gmail.com
Telefon: 070-398 51 78

 

 

2 reaktioner på ”Styrelsen”

  1. Hei! Jeg tenkte å melde på til utstillingen i januar. For å betale trenger jeg IBAN-nummer og SWIFT/BIC kode… kan dere sende meg dette?
    Mvh Hege Mari Lokheim

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.