Styrelsen

Malungs Kennelklubbs styrelsen år 2018
Välkomna att kontakta oss med idéer, frågor och synpunkter!

Ordförande
Maritha Lindstrand
E-post: soldrivans.kennel@telia.com
Telefon: 076-114 14 13

Vice ordförande
Daniel Brattén
E-post: sniper_mobynet@hotmail.com
Telefon: 070-257 04 50

Sekreterare
Ulla Andersson
E-post: fam3.andersson@gmail.com
Telefon: 070-398 51 78

Kassör
Rita Ohlson
E-post: rita.ohlson@telia.com
Telefon: 070-366 31 31

Ledamot
Gudrun Edvardsson
E-post: pellannagarden@gmail.com
Telefon: 070-695 61 89

Ledamot
Sofia Bergström
E-post: sofia_b_93@hotmail.com
Telefon: 073-525 16 61

Ledamot
Maria Torris
E-post:  mariatorris@spray.se 
Telefon: 070-275 74 67

1:a Suppleant
Annika Bergfeldt
E-post:  annika.bergfeldt@gmail.com
Telefon: 073-845 33 83

2:a Suppleant
Linnéa Enqvist
E-post: dyrgripenskennel@outlook.com
Telefon: 072-336 48 77


Valberedning
Veronica Laitinen (sammankallande)
E-post: veronica.laitinen@icloud.com
Telefon: 070-354 91 22

Mia Eriksson Nielsen
E-post: miae.nielsen@spray.se
Telefon:073-810 83 27

Yvonne Hedgren Cervin
E-post: yvonne_hedgren@hotmail.com
Telefon: 070-606 38 98


Bu-Rackans tidningsredaktion
Maritha Lindstrand
E-post: soldrivans.kennel@telia.com
Telefon: 076-114 14 13

Eva Olsson
E-post: vallkrokens.kennel@telia.com
Telefon: 0280-411 72

Mia Eriksson Nielsen
E-post: miae.nielsen@spray.se


Webb-ansvarig
Styrelsen


Buans arbetsgrupp
Daniel Brattén
E-post: sniper_mobynet@hotmail.com
Telefon: 070-257 04 50

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.