Styrelsen

Malungs Kennelklubbs styrelsen år 2019
Välkomna att kontakta oss med idéer, frågor och synpunkter!

Ordförande
Daniel Brattén
E-post: sniper_mobynet@hotmail.com
Telefon: 070-257 04 50

Vice ordförande
Maritha Lindstrand
E-post: soldrivans.kennel@telia.com
Telefon: 076-114 14 13

Sekreterare
Ulla Andersson
E-post: fam3.andersson@gmail.com
Telefon: 070-398 51 78

Ledamot
Gudrun Edvardsson
E-post: pellannagarden@gmail.com
Telefon: 070-695 61 89

Ledamot
Sofia Bergström
E-post: sofia_b_93@hotmail.com
Telefon: 073-525 16 61

Ledamot
Mia Eriksson Nielsen
E-post: miae.nielsen@spray.se
Telefon: 073-810 83 27

Ledamot
Gunilla Innanfors
E-post: sanda654@hotmail.com
Telefon: 070-515 20 88

1:a Suppleant
Annika Bergfeldt
E-post:  annika.bergfeldt@gmail.com
Telefon: 073-845 33 83

2:a Suppleant
Maria Holmgren
E-post: mar.holmgren@gmail.com
Telefon: 070-538 32 95


Kassör (utanför styrelsen)
Inge Groop
E-post: inge.grop@gmail.com
Telefon: 070-527 25 27


Valberedning
Veronica Laitinen (sammankallande)
E-post: veronica.laitinen@icloud.com
Telefon: 070-354 91 22

Helen Sigfrids
E-post: helen_sigfrids@hotmail.com
Telefon: 070-2757161

Yvonne Hedgren Cervin
E-post: yvonne_hedgren@hotmail.com
Telefon: 070-606 38 98


Bu-Rackans tidningsredaktion
Maritha Lindstrand
E-post: soldrivans.kennel@telia.com
Telefon: 076-114 14 13

Eva Olsson
E-post: vallkrokens.kennel@telia.com
Telefon: 0280-411 72

Mia Eriksson Nielsen
E-post: miae.nielsen@spray.se


Webb-ansvarig
Ulla Andersson
E-post: fam3.andersson@gmail.com
Telefon: 070-398 51 78


Buans arbetsgrupp
Daniel Brattén
E-post: sniper_mobynet@hotmail.com
Telefon: 070-257 04 50

 

2 reaktioner på ”Styrelsen”

  1. Hei! Jeg tenkte å melde på til utstillingen i januar. For å betale trenger jeg IBAN-nummer og SWIFT/BIC kode… kan dere sende meg dette?
    Mvh Hege Mari Lokheim

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.